رشته ریاضی در سوئد

رشته ریاضیات در سوئد کاربرد بسیار زیادی دارد و موقعیت شغلی خوبی در آینده پیش رو خواهید داشت، در این ویدیو به بررسی تحصیل در سوئد در رشته ریاضیات می‌پردازیم.

این رشته در سوئد در مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری ارائه می‌شود. این رشته در مقطع کارشناسی ارشد دانش خوبی در زمینه نحوه استفاده ریاضیات به عنوان ابزاری در کامپیوتر، اقتصاد، مهندسی و دیگز رشته‌ها به شما خواهد داد.

در مقطع لیسانس با کسب دانش ریاضی و تمرینات زیادی در برنامه نویسی برای ورود به مقطع کارشناسی ارشد ریاضیات آماده خواهید شد. علاوه بر دروسی در زمینه ریاضیات مطلق، به شما دروسی در زمینه ریاضیات مدلینگ، متدهای کمی، آمار و برنامه نویسی ارائه خواهد شد. ریاضیاتی که در این دوره مطالعه خواهید کرد در رابطه با مکانیک و اقتصاد نیز خواهد بود.

توجه داشته باشید که در طول سال آخر کارشناسی، شما باید بین رشته‌هایی که به آن علاقه دارید، برای مثال مهندسی مکانیک و یا عمران و یا اینکه مطالعات عمیق در ریاضیات انتخاب کنید.

شما میتوانید بعد از اتمام این رشته، وارد تمام رشته های مهندسی در مقطع کارشناسی ارشد و بعد دکتری شوید و آینده خود را تضمین کنید.

چنانچه در زمینه تدریس وارد شوید و بخواهید در آن فعالیت داشته باشید، با توجه به مقطع تحصیلی، حقوق یک معلم در سوئد از ۲۹۵۰۰ کرون تا ۳۷۲۰۰ کرون معادل (۲۸۲۷ یورو تا ۳۶۳۳ یورو) متغییر است.

چنانچه قصد ادامه تحصیل در رشته ریاضی در کشور سوئد را دارید، با ما تماس بگیرید. برای این امر کافیست تا فرم اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی از کشور سوئد را تکمیل و ارسال کنید. مشاوران ما در کوتاهترین زمان برای تعیین وقت مشاوره حضوری و یا تلفنی با شما تماس خواهند گرفت.

پیام بگذارید