ویدیوها

ویدیوها

خرید بیزینس در سوئد قسمت دوم

خرید بیزینس در سوئد یکی از بهترین روش‌های مهاجرت به کشور سوئد می‌باشد. در این روش شما می‌توانید از ابتدا به همراه خانواده خود به کشور سوئد مهاجرت کنید و اقامت این کشور را به دست آورید. موسسه حقوقی و بین المللی پارسا می‌تواند این امر را برای شما میسر سازد و شما ظرف مدت کوتاهی به همرا خانواده خود از طریق خرید بیزینس در سوئد به این کشور مهاجرت می‌کنید.

در سلسله برنامه‌های معرفی خرید بیزینس‌های مختلف موجود در کشور سوئد سعی داریم تا شما را با خرید انواع بیزینس در سوئد آشنا کنیم.

ویدوی خرید بیزینس در سوئد قسمت دوم، صحبت‌های مدیر عامل و موسس پارسا، جناب آقای دکتر فرشاد بالاپور در مورد خرید بیزینس در کشور سوئد می‌باشد که شما را به تماشای این گزارش تصویری دعوت می‌نماییم.

برای مهاجرت به کشور سوئد از طریق سرمایه‌گزاری با ما تماس بگیرید. برای مهاجرت به سوئد از طریق خرید بیزینسفرم ارزیابی اخذ اقامت سوئد را تکمیل و ارسال کنید و یا با شماره تلفن ۸۸۶۶۱۵۹۴-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.

مهاجرت به سوئد از طریق خرید بیزینس

مهاجرت به سوئد از طریق خرید بیزینس از این کشور یکی از راه‌های مهاجرت به سوئد می‌باشد. در این ویدیو مدیر عامل موسسه حقوقی و بین‌المللی پارسا جناب آقای دکتر فرشاد بالاپور به معرفی بیزینس‌هایی که شما می‌توانید در کشور سوئد خریداری کنید می‌پردازند.

صحبت‌های بهنام بانی در کنار دریاچه سولنای استکهلم

بهنام بانی خواننده محبوب کشورمان در روزهای دهم و یازدهم خرداد ماه ۱۳۹۸ در استکهلم و گوتنبرگ به روی صحنه می‌رود. در این ویدیو صحبت‌های بهنام بانی را قبل از کنسرت استکهلم مشاهده خواهید کرد.
برای مهاجرت به سوئد از طریق کار، تحصیل و یا سرمایه‌گزاری کافی است فرم ارزیابی اخذ اقامت سوئد در سایت را تکمیل و ارسال کنید. مشاوران ما در کمترین زمان ممکن جهت تعیین وقت مشاوره حضوری و یا تلفنی با شما تماس خواهند گرفت. برای اخذ اقامت دائم سوئد در ظرف مدت کمتر از ۶ ماه همین الان اقدام کنید.

کنسرت سالار عقیلی با حضور حریر شریعت زاده در شهر استکهلم

کنسرت سالار عقیلی به همراه ارکستر بین المللی مجلسی وین و با حضور حریر شریعت زاده در شهر استکهلم در تاریخ شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۸ برگزار خواهد شد. سود حاصل از این کنسرت خرج سیل زدگان ایران خواهد شد. برای مهاجرت و اخذ اقامت دائم سوئد با ما تماس بگیرید.

نمایشگاه ردپای شمال در خانه هنرمندان ایران

نمایشگاه ردپای شمال با همکاری سفارت‌های سوئد، فنلاند، نروژ و دانمارک در قلب تهران، در خانه هنرمندان ایران از تاریخ ۳۱ خرداد تا ۴ تیر ماه ۱۳۹۸ برگزار شد. این نمایشگاه فرصتی بود برای علاقه‌مندانی که قصد آشنایی با فرهنگ، هنر، طراحی و فیلم کشورهای شمالی اروپا را دارند.

سمینار کار و سرمایه گذاری در سوئد در سال ۱۳۹۷

سمینار تخصصی کار و سرمایه گذاری در سوئد در ۴ بهمن ماه ۱۳۹۷ با حضور مدیران موسسه، جناب آقای دکتر فرشاد بالاپور و جناب آقای توحید بهرام بیگی برگزار شد. در این سمینار دکتر بالاپور روش‌های مهاجرت و اخذ اقامت دائمی سوئد را از طریق کار و سرمایه گذاری توضیخ دادند. همچنین در پایان سمینار، به سوالات شرکت کنندگان در زمینه مهاجرت به سوئد جواب دادند. برای اخذ اقامت دائم سوئد با ما تماس بگیرید.

استکهلم قسمت اول

در این ویدیو در یک سفر سه روزه به شهر استکهلم، شما را با جاذبه‌های این شهر آشنا می‌کنیم. در این ویدیو شما با محله تاریخی گاملاستان در سوئد و همچنین کاخ سلطنتی و موزه واسا آشنا می‌شوید.

استکهلم در یک نگاه

در این ویدیو شما با جاذبه‌های گردشگری استکهلم آشنا می‌شوید.

کنسرت بهنام بانی خرداد ۱۳۹۸

بهنام بانی خواننده محبوب کشور عزیزمان در روزهای جمعه دهم خرداد ماه و شنبه یازدهم خرداد ماه در شهرهای استکهلم و گوتنبرگ به روی استیج می‌رود. برای خرید بلیط کنسرت بهنام بانی در شهر گوتنبرگ می‌توانید به persivent مراجعه کنید. همچنین برای خرید بلیط کنسرت بهنام بانی در شهر استکهلم می‌توانید به konserthuset مراجعه کنید.