کار در سوئد

قوانین حقوقی کار در سوئد برای علاقه مندان به اخذ ویزای کاری و کار در سوئد بدین صورت می باشد که توسط موسسه حقوقی و بین المللی پارسا ارائه می شود و می توانید از تمامی اطلاعات بهره مند شوید :

افراد پس از گرفتن دعوت نامه کاری از یک شرکت معتبر سوئدی، برای دو سال ویزای کار در کشور سوئد تقاضای خود را تسلیم سفارت می کنند. در صورتی که موفق به اخذ ویزای دو ساله شوند، قادر خواهند بود تا با اتمام دو سال اول کار در سوئد از داخل خاک سوئد و به صورت پیوسته دو سال دیگر ویزای خود را تمدید کنند. گفتنی است دو سال اول کار و کارفرما بصورت مشخص باید ثابت بمانند ولی در سال دوم متقاضی تمدید ویزای کار سوئد، می تواند پیشنهاد شغلی خود را از کارفرمای دیگری دریافت کند.

در صورتی که فرد دارای ویزای کار بتواند چهار سال بصورت پیوسته در سوئد کار قانونی و بصورت تمام وقت صورت دهد بعلاوه از قوانین مالیاتی کشور سوئد تبعیت کند. امکان تبدیل ویزای کار خود را به اقامت دائم سوئد را به دست می آورد.

گفتنی است که شغل مورد نظر می بایست حداقل در آمدی معادل ۱۳ هزار کرون سوئد یا تقریبا ۲۳۰۰ دلار قبل از کسر مالیات را فراهم آورد. علاقمندان به اخذ ویزای کار در سوئد قادر خواهند بود از همان بدو امور درخواست ویزای کار سوئد، برای خانواده خود نیز بصورت ویزای همراه، درخواستی را تسلیم سفارت کنند. گفتنی است تحصیلات در همه مقاطع برای افرادی که اجازه ی کار در سوئد را دارند و همه ی اعضای خانواده ی ایشان رایگان است و افراد بالغ خانواده ی فردی که ویزای کار سوئد را در اختیار دارند نیز حق کار تمام وقت در سوئد را دارا می باشند.

چنانچه تمایل به اخذ اقامت سوئد از طریق کار را دارید، گام اول همکاری با ما تکمیل نمودن فرم ارزیابی اخذ اقامت سوئد در صفحه خانه همین وبسایت می باشد؛ کارشناسان مجرب ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت و وقت مشاوره شما رزرو خواهد شود.